Exkluzívny fotoalbum z návštevy N.S. Chruščova v Československu (1961) je vystavený v Múzeu totality

Pred niekoľkými desiatkami rokov sa mi podarilo získať originálny album s potlačou a fotografiami z návštevy N.S. Chruščova v Československu z roku 1961.

Najvyšší predstaviteľ komunistov a bývalého Sovietskeho zväzu Chruščov sa na Smolenickom zámku a v Trnave zastavil pri ceste do Viedne na stretnutie s prezidentom USA J.F. Kennedym.

Po ceste Slovenskom Chruščova sprevádzal vtedajší Československý prezident Antonín Novotný.

Fotoalbum bol desiatky rokov starostlivo opatrovaný a odložený v súkromnej knižnici, aby v súčasnosti mohol byť jedným z naozaj exkluzívnych artefaktov vystavených v Múzeu totality.