Detské korčule na ľad z čias socializmu

Čo by asi tak povedali deti dnes, keby dostali tieto korčule?

Model z čias socializmu máme v múzeu.

5 Responses

1. Pán Majko je pomýlený!Asi zámerne tam dáva takéto hlúpost,aby oblbol mladých.Ja aj moji bratia sme nikdy také korčule nemali,ani som ich nevidela u druhých.A to som chodila na ľad v 60-tych rokoch.Hnusne špiníte socializmus.

2. Pani Helenka máte pravdu,špiní ! On totiž musel za socializmu chodiť do roboty a možno tam aj niečo fyzicky robil a to sa jemu velice nepáčilo ! Ani ja som také korčule nevidel.

3. Najskor som rozmyslal, ci reagovat. Rozum hovori, ze to je zbytocne. No je sobota v podstate rano a tak – preco sa nepobavit?

V dnesuz kultovom filme Bolek Polivka hovori – “ja vasi picu take nevidel a vezim, ze ji mate”.

On to pred viac ako tromi desatrociami myslel zo srandy. Autor / autorka prispevku po viac ako stvrt storoci vazne…

Ked sa ludia nad sebou nezamyslia a nespamataju, skutocne skoncia velmi smutne.